Naujienos

Naujų lietuvių kalbos ir literatūros dėstymo metodų beieškant
2017 m. rugsėjo 15–16 d. Juodkrantėje, Liudviko Rėzos kultūros centre, vyko lituanistams skirta konferencija „Mažosios Lietuvos kultūra lietuvių kalbos ir literatūros programoje“. Konferencijos metu mokytojai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose susivieniję ieškojo naujų metodų, iš tiesų įtvirtinsiančių mokinių galvose ilgam ne tik konkrečią temą, bet ir suvokimą apie ją.
Plačiau
LKI mokslininkai – Valstybinės lietuvių kalbos komisijos narių gretose
2017 m. rugsėjo 6 d. Seimo Švietimo ir mokslo komitetas išrinko naujus Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) narius. Pirmojo balsavimo metu į komisiją iš karto pateko Vilija Dailydienė, Daiva Daugirdienė, Andrius Utka, Daiva Vaišnienė, Rasuolė Vladarskienė, Vilma Zubaitienė, Bonifacas Stundžia.
Plačiau
Netrukus – 24-oji tarptautinė Jono Jablonskio konferencija!
Lietuvių kalbos instituto Bendrinės kalbos tyrimų centro ir Vilniaus universiteto Lietuvių kalbos katedros rengiama 24-oji tarptautinė Jono Jablonskio konferencija šiemet vyks Lietuvių kalbos institute 2017 metų rugsėjo 29 dieną.
Plačiau
Prof. dr. Grasilda Blažienė dalyvavo XXVI tarptautiniame onomastikos kongrese
2017 m. rugpjūčio 27 d. – 2017 m. rugsėjo 1 d. Baltų kalbų ir vardyno centro vyriausioji mokslo darbuotoja prof. dr. Grasilda Blažienė dalyvavo XXVI tarptautiniame onomastikos kongrese, vykusiame Debreceno (Vengrija) universitete.
Plačiau
< 2018 >
Rugsėjis 13
  • 13
    13.Rugsėjis.Ketvirtadienis
    No events