Lietuvių kalbos institute lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Kęstutis Vilkauskas

Šių metų birželio 4 d. Lietuvių kalbos institute lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Kęstutis Vilkauskas, kuris susitiko su Instituto direktoriumi dr. Dariumi Ivoška ir padalinių vadovais.

Kultūros komiteto pirmininkui pristatytos pagrindinės Lietuvių kalbos instituto veiklos kryptys, parodyti tarmių, vardyno ir Lietuvių kalbos žodyno kartotekų fondai, interaktyvus lietuvių kalbos muziejus „Lituanistikos židinys“.

Per diskusiją aptarta Lietuvių kalbos instituto veikla, bendradarbiavimas su kitomis institucijomis, kalbėta apie Asmens vardo ir pavardės rašymo dokumentuose įstatymo straipsnio pakeitimo projektą, Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos konstitucinį įstatymą, finansavimo klausimus ir kt.

Karinos Kropaitės nuotr.