Kviečiame skaityti žurnalistės Emilijos Lukštaraupytės straipsnį apie dr. Ritos Miliūnaitės sudaryto žodynėlio „Naujadarai, kurie gali praversti“ pristatymą 24-ojoje Vilniaus knygų mugėje

Šių metų vasario 29 d. naujienų portale LRT.lt pasirodė žurnalistės Emilijos Lukštaraupytės straipsnis „Naujus žodžius kuria ir Skvernelis, ir Čepulis – naujadarų kalboje atsiranda ne tik dėl kalbininkų“. Jame žurnalistė aptaria Bendrinės kalbos tyrimų centro vyresniosios mokslo darbuotojos dr. Ritos Miliūnaitės sudaryto žodynėlio Naujadarai, kurie gali praversti pristatymą 24-ojoje Vilniaus knygų mugėje.

Straipsnyje pasakojama apie šių metų Vilniaus knygų mugėje įvykusią diskusiją, kurios metu buvo pristatytas mokslininkės sudarytas naujažodžių žodynėlis.

Žurnalistės Emilijos Lukštaraupytės straipsnis „Naujus žodžius kuria ir Skvernelis, ir Čepulis – naujadarų kalboje atsiranda ne tik dėl kalbininkų“