Dokt. Eglei Navickaitei įteikta Lietuvos mokslų akademijos premija už mokslinį darbą „Oralumo ir rašto struktūrų sąveika kaip rašytinio tarmiškumo vertė“
Šių metų balandžio 21 d. Lietuvos mokslų akademijoje vyko Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso laureatų apdovanojimo renginys.
Šiemet premija ir pagyrimo raštas įteiktas Lietuvių kalbos instituto Geolingvistikos centro doktorantei Eglei Navickaitei už magistro darbą „Oralumo ir rašto struktūrų sąveika kaip rašytinio tarmiškumo vertė“ (Vilniaus universitetas, darbo vadovė prof. dr. Daiva Aliūkaitė).
Jaunoji mokslininkė taip pat buvo apdovanota Valstybinės lietuvių kalbos komisijos diplomu už taisyklingiausia ir sklandžiausia kalba parašytą tekstą.
Nuoširdžiai sveikiname doktorantę ir linkime sėkmingų darbų!
Ingos Grikietytės ir Virginijos Valuckienės nuotr.



