Susitikimas su Ukrainos centro vadovu Algirdu Kumža

Be galo džiaugiamės susitikimu su Ukrainos centro vadovu Algirdu Kumža. Kalbėjome ne tik apie tai, kas jau atlikta, bet ir apie tai, kiek reikėtų dar padaryti.

Savo Facebook paskyroje Algirdas Kumža rašo:

„Dvi gražios, naudingos ir laiku pasirodžiusios knygos. Lietuvių kalbos instituto direktorė dr. Albina Auksoriūtė ir jos pavaduotoja dr. Aurelija Tamulionienė šįryt padovanojo naujausią Instituto leidinį „Lietuvių kalba dialoguose“, skirtą ukrainiečiams mokyti(s) lietuvių kalbos. Ypatingai apsidžiaugiau, kai mano rankose atsidūrė „Mažasis ukrainiečių–lietuvių kalbų žodynas“, kuris yra pirmas ir vienintelis Lietuvos ir Ukrainos istorijoje dvikalbis ukrainiečių ir lietuvių kalbų žodynas. Jame pateikta apie 20 000 antraštinių žodžių“.

„Ukrainiečių–lietuvių kalbų žodyną“ ir lietuviškų–ukrainietiškų pokalbių knygelę „Lietuvių kalba dialoguose“ galite įsigyti Lietuvių kalbos instituto knygyne (P. Vileišio g. 5, Vilnius, kab. 075) ir didžiuosiuose Lietuvos knygynuose. Dėl parduodamų leidinių galima pasiteirauti el. paštu arba telefonu (8 5) 234 6058.

Ukraina, mes su Tavimi.