Lietuvių kalbos draugijos IV skaitymai „Metų žodžio ir Metų posakio rinkimų patirtis“

This page is only available in Lithuanian.

Vasario 21 d. baigėsi jau penktą kartą rengiami Lietuvių kalbos draugijos kartu su Lietuvių kalbos institutu ir portalu Alfa.lt organizuojami Metų žodžio ir Metų posakio rinkimai.
Tradiciškai vyko du balsavimai: visuomenės ir komisijos. Portalo Alfa.lt lankytojai 2021-ųjų Metų žodžiu išrinko žodį IŠCVIRKINIMAS (apie jį žr. Lietuvių kalbos instituto Naujažodžių duomenyne). O Komisijos nariai Metų žodžiu išrinko žodį SKIEPAI / SKIEPAS.
2021-ųjų Metų posakio rinkimuose internautai daugiausia balsų skyrė gerai žinomos dainelės perdirbiniui: ĖJO VAIKUČIAI Į MOKYKLĖLĘ: TEAMS, TEAMS, TEAMS, ZOOM, ZOOM, ZOOM Į MOKYKLĖLĘ! Komisijos nariai Metų posakiu išrinko klausimą DĖL KO ŠIANDIEN RIESIMĖS? Daugiau informacijos apie rinkimus galite sužinoti čia.
Metų žodžio ir Metų posakio rinkimų pabaigos proga Lietuvių kalbos institutas, portalas Alfa.lt ir Lietuvių kalbos draugija kviečia į nuotolinį renginį, skirtą Lietuvių kalbos dienoms, – Lietuvių kalbos draugijos IV skaitymus „Metų žodžio ir Metų posakio rinkimų patirtis“. Renginys vyks 2022 m. kovo 1 d. 14.30 val. nuotoliniu būdu. Norinčius dalyvauti skaitymuose kviečiame registruotis!
REGISTRACIJA
RENGINIO PROGRAMA