Nuotolinis „Europos kalbų tinklo (2019–2021)“ Baltijos šalių seminaras

Kviečiame nuotoliniu būdu dalyvauti tarptautiniame Europos Sąjungos finansuojamo projekto „Europos kalbų tinklas (2019–2021)“ (EKT) Baltijos šalių seminare, kuris vyks 2020 m. rugsėjo 21 d. nuo 13.00 iki 16.30 val. Klausytojų prašytume užsiregistruoti ne vėliau kaip iki rugsėjo 11 d. šiuo adresu. Prisijungimo prie renginio nuorodą ir instrukcijas, kaip prisijungti naudojantis platforma Adobe Connect, Jūsų užregistruotu el. paštu atsiųsime iki rugsėjo 18 d. Užsiregistruodami klausytojai įsipareigoja neplatinti ir nekopijuoti vaizdinės, garsinės ir kitokios seminaro medžiagos be raštiško pranešėjų sutikimo.

Pranešėjai

Jurgita Jaroslavienė (Lietuvių kalbos institutas, Lietuva)
Arūnas Mark (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuva)
Asta Mitkevičienė (Lietuvių kalbos institutas, Lietuva)
Gediminas Navickas (Vilniaus universitetas, Lietuva)
Inguna Skadiņa (Latvijos universiteto Matematikos ir informatikos institutas)
Andrius Utka (Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva)
Kadri Vare (Estijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Estija)
Andrejs Vasiļjevs (Tildės bendrovė, Latvija)

Vyks tiesioginė pranešimų transliacija.

Organizatoriai

Seminarą organizuoja EKT nacionaliniai kompetencijos centrai Baltijos šalyse: centrams atstovauja Albina Auksoriūtė, Lietuvių kalbos institutas; Inguna Skadiņa, Latvijos universiteto Matematikos ir informatikos institutas; Kadri Vare, Estijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Kalbos politikos departamentas. Renginio partneris – Vytauto Didžiojo universiteto Kompiuterinės lingvistikos centras.

Daugiau informacijos apie EKT skaitykite adresu https://www.european-language-grid.eu.
Informacija apie EKT Baltijos šalių seminarą lietuvių ir anglų kalbomis pateikiama Lietuvių kalbos instituto ir Vytauto Didžiojo universiteto svetainėse: http://lki.lt/tarptautiniai-rysiai/ ir https://klc.vdu.lt/hlt/elg-seminar.

Seminaro programa