(Lietuvių) 7-oji tarptautinė konferencija „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai“

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Spalio 17 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko 7-oji tarptautinė konferencija „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai“. Tarptautinę kasmetinę konferenciją inicijavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas.

Konferencijos pasiklausyti susirinko mokytojai ir ugdymo įstaigų vadovai, savivaldybių administracijų atstovai, besidomintys edukacinių erdvių kūrimo naujovėmis ir naudojantys jas formaliojo ir neformaliojo ugdymo procese.

Renginyje kelti klausimai apie gyvąją gamtą, ekologiją ir jos problemas, Lietuvos nacionalinius, regioninius parkus, rezervatus, draustinius ir edukacinius užsiėmimus juose, aptarta ES politika, susijusi su anksčiau minėta problematika. Tarptautiniame renginyje pranešimą „Augalų pavadinimų įvairovė „Baltų kalbų atlase“ skaitė ir Lietuvių kalbos instituto Geolingvistikos centro vyriausioji mokslininkė dr. Rima Bakšienė. Mokslininkė pristatė leidinį ir jo panaudojimo edukacinėse veiklose galimybes.

Daugiau informacijos apie konferenciją ir renginio akimirkos: https://www.lmnsc.lt/naujiena/tarptautineje-edukaciniu-erdviu-konferencijoje—isskirtinis-demesys-zmogaus-mitybai-ir-sveikatai/